AKTUALIZÁCIA ROČNÉHO PLáNU " CORONA"

Dátum podujatia: 
26. marec 2020
Miesto konania: 
SR
Organizátor: 
Klub vojenských výsadkárov SR
oblasť Banská Bystrica
klub Šumiac
klub Zlaté Moravce
oblasť Bratislava
klub Trnava
oblasť Prešov
oblasť Trenčín
oblasť Žilina
klub Martin - Vrútky

Vážení kolegovia, priatelia,

členovia Klubov vojenských výsadkárov SR

a členovia Klubov vojenských výsadkárov veteránov ČR,

 

po zvážení súčasnej bezpečnostnej situácie spôsobenej koronavírusom v oboch našich republikách, rešpektujúc opatrenia pre ochranu obyvateľov nariadené vládami a v záujme zachovania dobrého zdravia našich členov a ich blízkych,

 

dovoľujeme si vám oznámiť, že pôvodne plánované podujatia KVV SR pre prvý polrok 2020 sú zmenené nasledovne. Nebude sa konať rokovanie Rady predsedov KVV SR plánované na 31.03.2020 v Trenčíne, ako aj ďalšie podujatia, včítane Memoriálu Jozefa Gabčíka v Žiline.

Dúfame, že pri priaznivom vývoji situácie by bolo ako prvé uskutočnené spoločné podujatie v Smoleniciach, 04.-06.06.2020, to znamená, memoriály a preteky organizované pri príležitosti 150. výročia narodenia Štefana Baniča. 

 

Súčasne sa na vás všetkých obraciame s prosbou.

Tento rok si pripomíname významné 75. výročie víťazstva nad nemeckým fašizmom a ukončenie II. svetovej vojny. Máme, KVV SR, oficiálnu pozvánku na túto udalosť, ale podrobnosti k jej organizácii, ak sa uskutoční, vám urgentne oznámime podľa vývoja situácie. Celoštátne oslavy tejto udalosti by sa mali konať v Liptovskom Mikuláši, Háj - Nicovô. 

V prípade, že takéto masové podujatie organizované nebude, ale bude dovolené uskutočniť stretnutia menším skupinám, obraciame sa s prosbou na predsedov Oblastných a Miestnych KVV SR, aby v rámci svojich možností a nariadených pravidiel, vzdali hold našim osloboditeľom pri tomto významnom výročí. Prosíme vás tiež, ak to bude možné, o zdokumentovanie týchto podujatí, aby sme ich mohli pripomenúť na našich stránkach.

Podobne postupujte pri iných akciách vo vašich ročných plánoch, ktoré by sa vám podarilo uskutočniť.

V mene Prezídia KVV SR vám želáme úspešné a v dobrom zdraví zvládnuté obdobie súčasných ťažkostí a aj tých, ktoré pod ich vplyvom ešte len nastanú. Prajeme dobré zdravie aj vašim rodinám a všetkým vašim blízkym.

A prezident KVV SR, plk. v. v. Viktor Puchoň, pridáva pre všetkých osobné želanie :

PEVNÉ VÝSADKOVÉ ZDRAVIE A MODRÉ NEBO NAD HLAVOU.

Pridaj sa k nám

Startup Growth Lite is a free theme, contributed to the Drupal Community by More than Themes.